Coming soon

Cinema Eget program

Førpremiere False Belief

Wednesday 27.02.19 - kl 18:00

Events PLOT/Oslo

Lecture - How to write about art?

Wednesday 27.02.19 - kl 18:00 - 19:30

Exhibition

Yngve Holen HEINZERLING

01.03.19 – 21.04.19

Exhibition

Frida Orupabo and Arthur Jafa

01.03.19 – 21.04.19

Exhibition

Karmaklubb* pres. Tony Cokes Mikrohaus ++

01.03.19 – 31.03.19

Events Agenda Seminar

Agenda kunst og håndverk: Kjenn din Walter Benjamin

Friday 01.03.19 - kl 10:00 - 14:30

Events Min Kunsthistorie

My art history - Ahmed Umar

Saturday 02.03.19 - kl 14:00 - 15:00

Cinema LEO youth film club

Team Hurricane

Saturday 02.03.19 - kl 18:00

Events PLOT/Oslo

Skrivekurs - Hvordan skrive om kunst?

Saturday 02.03.19 - kl 12:00 - 16:00

Cinema Eget program

Cold Case Hammarskjöld

Sunday 03.03.19 - kl 18:00
Saturday 09.03.19 - kl 18:00

Cinema Eget program

First Reformed av Paul Schrader

Sunday 10.03.19 - kl 18:00
Friday 15.03.19 - kl 18:00
Sunday 24.03.19 - kl 18:00
Sunday 31.03.19 - kl 18:00

Events LEO Filmskole

LEO Filmskole - Foto med Marte Vold

16.03.19 – 17.03.19 - kl 11:00 - 16:00

Events PLOT/Oslo

Foredrag - Hvordan skrive om kunst?

Wednesday 20.03.19 - kl 18:00 - 19:30

Events PLOT/Oslo

Skrivekurs - Hvordan skrive om kunst?

Saturday 23.03.19 - kl 12:00 - 16:00

Events Min Kunsthistorie

My art history - Lotte Konow Lund

Thursday 28.03.19 - kl 18:00 - 19:00

Events LEO Filmskole

LEO Filmskole - Den personlige filmfortellingen

30.03.19 – 31.03.19

Events LEO Filmskole

LEO Filmskole - Skuespiller med Mariken Halle

Saturday 27.04.19 - kl 11:00 - 16:00

Events LEO Filmskole

LEO Filmskole - Fantasi og virkelighet

Sunday 28.04.19 - kl 11:00 - 16:00